Elven Assassin! Czyli każdy chce być Legolas’em i walczyć z orkami Mordor’u!

Czy w wirtualnej rzeczywistości jest coś bardziej szalonego niż zabijanie hord orków łukiem?

Jest!  Zdecydowanie lepszą zabawą jest strzelanie do hord orków z łuku w towarzystwie kompana broni stojącego tuż obok Ciebie. Po udanej batalii przeciwko orkom, warto również sprawdzić się z przyjacielem w trybie PvP (Player vs Player)

Zostań Elfem o wybitnych zdolnościach strzeleckich.

Skup się i zabij setki stworów różnych typów, od lekkozbrojnych orków po uzbrojonych po zęby olbrzymów,  które w asyście ziejących smoków chcą splądrować Wasze miasto. Jako elfi zabójca wykonasz spektakularne dalekie strzały w głowę, lub wyślesz śmiertelne strzały przez okna. Wraz z rozwojem postaci pojawiają się też możliwości używania magicznych umiejętności. Wszystko po to, aby bezbronni obywatele byli bezpieczni.

Wydaje się proste?

Nic bardziej mylnego. Orki napierają falami. Każda fala jest bardziej liczna i składa się z trudniejszych do pokonania jednostek. Co kilka tur przeciwnik ma wsparcie w postaci Olbrzyma lub Smoka ziejącego ogniem. Tylko dzielny łucznik może ich powstrzymać.

Tryb kooperacji.

W grze dostępne są cztery zróżnicowane pod względem ukształtowania terenu i zabudowań lokacje, na których jednocześnie może walczyć maksymalnie czterech odważnych elfickich łuczników. Dodatkowo na mapach zostały umiejscowione specjalne elementy pomagające w ekstremalnych sytuacjach wyjść z opresji. Nie będę zdradzał szczegółów aby nie psuć Wam zabawy z ich odkrywania.

Tryb PvP

Dla osób żądnych dodatkowych atrakcji proponujemy tryb PvP. Jest to specjalna mapa, która swoją wielkością wyróżnia się na tle pozostałych lokacji dla graczy w kooperacji. Jak to w grach przeciwko innym graczom chodzi o to aby zestrzelić z łuku przeciwnika zanim on to zrobi nam. Jest to bardzo dynamiczna rozgrywka w minimum 2 osoby. Im więcej osób tym lepiej.

Zachęcamy do odwiedzenia naszego lokalu i przetestowania tej gry na własnej skórze. Jest to aplikacja godna polecenia! Zapewnia rozrywkę na wiele godzin zwłaszcza w trybie kooperacji ze znajomym na stanowisku obok.

Jak zawsze zwracamy uwagę, że pierwszeństwo mają osoby z rezerwacji.

Powrót do spisu aplikacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *