O NAS

Jedyny w Łodzi wynajem Wirtualnej Rzeczywistości. Tylko dzięki nam możesz przeżyć przygodę w VR będąc we własnym domu!

Znajdziesz u nas:
Skrupulatnie skomponowane zestawy gier dopasowane do potrzeb różnorodnych potrzeb użytkowników
Najlepszą dostępną rozrywkę w Wirtualnej Rzeczywistości
Gry dla dużych "dzieci" i małych "dorosłych"
Bezkonkurencyjne ceny

 

A tu trochę naszej historii:
Kolejne centrum wirtualnej rzeczywistości? Otóż nie!

  VR LAB to innowacyjne podejście do rozrywki w goglach świata rozszerzonego. Ideą powstania naszego laboratorium było stworzenie miejsca, w którym goście trafiają w sam środek niebanalnej przygody. Tuż po otworzeniu drzwi wkraczaliście do laboratorium szalonego naukowca. Wystrój, animatorzy i dym przenosili Was do zupełnie innego miejsca jeszcze przed założeniem okularów Wirtualnej Rzeczywistości na głowę. Kochaliśmy dawanie Wam tej radości z zabawy i obcowania w naszym szalonym świecie.

Niestety epidemia sprawiła, że nasz lokal przy ul. Łąkowej 7a w bud. C przestał funkcjonować. Liczymy na to, ze w niedalekiej przyszłości uda się na nowo zaadaptować przestrzeń pod nasze szalone laboratorium.

Tymczasem przenieśliśmy stanowiska wirtualnego świata VR LAB i przystosowaliśmy je do wypożyczeń. Cztery zestawy Oculus Quest, które mieliście okazję poznać w naszym lokalu są teraz wypożyczane do Waszego domu. Dodatkowo oddaliśmy do Waszej dyspozycji jeden zestaw składający się z dwóch par okularów i gier wieloosobowych.

Szczegóły dotyczące wynajmu znajdziecie w zakładce oferta

Oczywiście zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego, z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania i postaramy się dopasować rozwiązania do Waszych potrzeb.

 

Poniżej znajdziecie kilka zdjęć z naszego lokalu.