O NAS

Kolejne centrum wirtualnej rzeczywistości? Otóż nie!

VR LAB to innowacyjne podejście do rozrywki w goglach świata rozszerzonego. Ideą powstania naszego laboratorium było stworzenie miejsca, w którym goście trafiają w sam środek niebanalnej historii.  Przyjdź i przekonaj się na własnej skórze w jaki sposób tego dokonaliśmy.

VR LAB znajduje się w lokalu przy ulicy Łąkowej 7a w budynku C. Klimatyzowane pomieszczenia o powierzchni 98 i pół metra kwadratowego pomieściły dla Państwa  trzy stanowiska z najnowszymi okularami od OCULUS, RIFT’S dające niesamowite doznania wizualne oraz bardzo dokładnie oddają ruch gracza w aplikacji.

Dodatkowo mają Państwo możliwość korzystania z 4 stanowisk wyposażonych  w absolutny HIT. Okulary bez kabli OCULUS QUEST. Nie występuje tu wrażenie skręconego przewodu dookoła szyi a jedynie uczucie wolności.
Doskonałe wrażenia wizualne uświetniają idealnie odwzorowane ruchy gracza w aplikacji.

Na wszystkich stanowiskach dostępne są aplikacje i gry pozwalające dobrać intensywność rozrywki do potrzeb odbiorcy.  Apokalipsa zombie? Wspinaczka wysoko górska? A może gry zręcznościowe? Nasi szczegółowo wyedukowani „Szaleni Naukowcy” z przyjemnością wprowadzą Państwa do świata wirtualnej rzeczywistości VR LAB.

Wystrój w naszym laboratorium również został przygotowany z myślą o Was. Znajdują się tu próbówki  i fiolki z kolorowymi cieczami. Zlewki i dzbany wypełnione dymiącymi płynami. Na ścianach pojawiły się naklejki  w tematyce chemicznej. Wszystko oświetlone różnokolorowym światłem co dopełnia atmosfery laboratorium.

Dodatkowo posiadamy bezpłatny parking dla gości, więc nie muszą się Państwo zastanawiać gdzie zostawić samochód.

Przy ulicy Łąkowej znajdują się dwa przystanki autobusowe linii: 65A, 80, 86A, 86B oraz 99.
Lokal usytuowany jest jedynie 268 metrów od bramy.

Zachęcamy aby pojawić się około 10 minut przed zarezerwowaną wizytą aby na spokojnie zapoznać się z naszą ofertą, którą sukcesywnie poszerzamy o nowe tytuły. Obsługa wyda Państwu specjalne imienne identyfikatory, które są  przepustką do wirtualnego świata VR LAB.

Z przyjemnością pomożemy w organizacji imprez w naszym lokalu. Szukasz miejsca na integrację biznesową lub wieczór panieński?  Gwarantujemy dobrą zabawę i przesympatyczną obsługę.  Zadzwoń i zapytaj o możliwość wynajęcia całego lokalu. Z nami wszystko jest możliwe.

Przyjdź do nas i zostań testerem wirtualnej rzeczywistości.